Rekomendacje - Szkolenia biznesowe - Barbara Murza Akademia Wizerunku

Przejdź do treści

Rekomendacje - Szkolenia biznesowe

Rekomendacje
Pierwsze rekomendacje Akademia Wizerunku otrzymała już w 2000 roku
Dziękuję Klientom za zaufanie  i możliwość współpracy oraz za to, że w przekazanych rekomendacjach wysoko ocenili jakość wykonywanych przeze mnie usług. Poniżej przedstawiam fragmenty listów polecających (oryginały dostępne na życzenie).
… Ogromnym atutem warsztatów była osoba trenera- Barbary Murzy, stylistki i właścicielki Akademi Wizerunku, która w bardzo szybkim tempie zdobyła sobie sympatię i zaufanie uczestniczek warsztatów. Osobowość, wysoki profesjonalizm i bogate doświadczenie zawodowe pani Barbary pozwoliły osiągnąć zakładane przez naszą firmę cele szkoleniowe.

Małgorzata Czerwińska
Dyrektor Regionu , PKO Bank Polski… Wszystkich pracowników urzekło ogromne zaangażowanie w przygotowanie spotkania, swobodny styl prezentacji, wysoka kultura osobista, dyplomacja oraz prawdziwa pasja do tematu. Spotkanie było inspiracją do wprowadzenia pozytywnych zmian w codziennym wyglądzie.

Małgorzata Nawara
Prezes Zarządu, P.B INTER-SYSTEM S.A.…Szkolenie zostało przygotowane w sposób profesjonalny z dbałością zarówno o szczegóły merytoryczne, jak i organizacyjne. Pani Barbara prowadziła zajęcia z pasją i zaangażowaniem, dbając o swobodną i serdeczną atmosferę na każdym etapie. Uczestnicy spotkania z dużym entuzjazmem wypowiadali się na temat szkolenia, podobał mi się nieszablonowy i mocno praktyczny sposób prowadzenia zajęć. Dwa dni szkolenia to był naprawdę efektywnie wykorzystany czas. Z całą odpowiedzialnością polecam usługi oferowane przez Akademię Wizerunku Barbary Murza każdemu potencjalnemu klientowi. Mam nadzieję, że nasza współpraca, która trwa już kilka lat będzie się dalej dobrze układać.

Roksana Stróżyk – Wysocka
V - ce Prezes , ASTROMAL Sp. z o.o… Podczas zajęć przygotowana prezentacja, przykładowa garderoba oraz indywidualne podejście do każdego z uczestników sprawiło, iż szkolenie było efektywne i ciekawe a Spółka zdecydowała się na dłuższą współpracę.

Patrycja Liniewicz
Manager ds. Zasobów Ludzkich, Aquapark Wrocław… Szkolenie zostało przeprowadzone w sposób wysoce profesjonalny. Dzięki doskonałemu przygotowaniu merytorycznemu i wykorzystanym narzędziom (pokaz multimedialny, prezentacja strojów) spotkało się z dużym zainteresowaniem i zaangażowaniem uczestników. Prowadząca podzieliła się cenną wiedzą a także udzieliła indywidualnych porad, co spotkało się ze szczególnym entuzjazmem grupy szkoleniowej.

Adam Piętera
Dyrektor Sprzedaży i Marketingu, SI-Consulting S.A.
… Szkolenie zostało przygotowane i przeprowadzone w sposób wysoce profesjonalny, z dużym zaangażowaniem i wysoką znajomością tematu. Pani Barbara Murza jest osobą wysoce kompetentną, komunikatywną, prowadzącą szkolenie w sposób płynny i jasny dla odbiorców.

Maciej Konieczny
Dyrektor Sprzedaży, PZU o/Wrocław… Dzięki Pani Barbarze udało nam się wprowadzić spójny dress code, który charakteryzuje się dyskretną elegancją, dobrym smakiem, a równocześnie spełnia obowiązujące powszechnie standardy. Jest mi niezwykle miło, kiedy widzę, jak moje pracownice zmieniając swój styl, zmieniają swoją osobowość – stają się bardziej pewne siebie, zadowolone z tego jak się prezentują, potrafią eksponować swoje mocne strony – jest to zmiana na poziomie osobistym, który w znaczący sposób przenosi się na pracę zawodową.

Patricia Popławska
Prezes Zarządu, CLARENA… Zajęcia odbyły się w formie interaktywnych wykładów, podczas których zostały przekazane informacje dotyczące zasad i tajników profesjonalnego kreowania wizerunku kobiety w biznesie. Uczestniczki szkolenia otrzymały bardzo cenne porady w zakresie doboru odpowiedniego stroju i kolorystyki. W zajęciach brało udział 49 Pań.

Beata Dobrowolska
Dyrektor DS. Personalnych, Colgate-Palmolive Manufakturing (Poland) Sp. z o.o.…Zaangażowania i entuzjazmu nie zabrakło podczas warsztatów, które dla naszych pracownic przygotowała Akademia Wizerunku. Barbara Murza i cały jej zespół pracują niezwykle profesjonalnie i, co równie ważne, wprowadzają niezwykła atmosferę życzliwości i ciepła, która udziela się wszystkim.

Urszula i Cezary Kaczmarkowie
Właściciele, Kaczmarek Electric S.A.… Pragniemy serdecznie podziękować za profesjonalne przeprowadzenie szkolenia pracowników Kancelarii Notarialnej Artur Pędracki z siedzibą w Rybniku. Szkolenie zsostało przeprowadzone na wysokim poziomie merytorycznym jak i praktycznym, w sposób znamionujący niezwykły Pani profesjonalizm oraz sprawność organizacyjną.

Artur Pędracki
Notariusz
Wróć do spisu treści