Rekomendacje - Praktyczna nauka zawodu - Barbara Murza Akademia Wizerunku

Przejdź do treści

Rekomendacje - Praktyczna nauka zawodu

Rekomendacje
Co myślą uczestnicy warsztatów o Akademii Wizerunku
W trakcie warsztatów z Basią zebrałem wiele ważnych informacji i zdobyłem umiejętności praktyczne z zakresu stylizacji oraz analizy kolorystycznej. Na rynku jest niewiele tak profesjonalnych i kompleksowych szkoleń. Zapisując się na warsztat miałem obawy czy spełni ono moje oczekiwania – jednak okazały się one kompletnie nieuzasadnione. Szczerze polecam Akademię Wizerunku Barbary Murzy.

Radek K.W przeciągu zaledwie trzech dni otrzymałam od Basi ogromny zastrzyk wiedzy dotyczącej kolorystyki i stylizacji ubioru. Zajęcia były bardzo intensywne, a prowadząca je Basia niezwykle uważna na swoje kursantki, które po krótkim wprowadzeniu teoretycznym rzuciły się w wir pracy z klientkami. W trakcie analiz, które wykonywałyśmy pod czujnym okiem Basi dostawałyśmy całą masę wskazówek tak pomocnych w zrozumieniu zasad analizy kolorystycznej, znalezieniu odpowiedniego typ urody każdej klientki, a wreszcie dobraniu odpowiednich zestawów barw dla każdej z nich. Tobie, Basiu serdecznie dziękuję, a innym gorąco polecam!

Justyna R.Ciepłe i serdeczne podejście pani Basi dało mi wiele pozytywnej energii życiowej, co dla mnie ma niesamowitą wartość. Spotkanie ze stylistkami sprawiło, że znów zachciało mi się kupować kolorowe ciuchy i nosić szminkę :-)

Jola (gość szkolenia)Basiu, jeszcze raz dziękuję za poświęcony czas, przekazaną wiedzę i zaangażowanie. Miło mi było pracować pod Twoim czujnym okiem. Jesteś cudowną kobietą!

Ania D.
asia jest osobą niezwykle ciepłą i łatwo nawiązującą kontakty co bardzo ułatwia współpracę. Potrafi uważnie słuchać i poświęcić całą swoją uwagę osobie, z którą rozmawia. Jest profesjonalistką w każdym calu i dlatego z czystym sumieniem polecam ją i jej usługi wszystkim, którzy pragną podnieść swoje kwalifikacje lub po prostu dobrze wyglądać.

Aneta R.Dziękuję za taki piękny klimat, który stworzyłaś podczas kursu. Czułam, że z wielką radością i przyjemnością dzielisz się ze mną wiedzą, którą posiadasz. Jesteś osobą ciepłą i tak serdeczną, że ma się ochotę wracać do Ciebie. To jest piękne, że są tacy ludzie!

Agata KulasDzięki Basi potrafię patrzeć na siebie z zupełnie innej perspektywy, nagle zobaczyłam i widzę w lustrze zupełnie inną osobę, osobę, która ma świadomość swojego wyglądu, potrafi z podniesioną głową kroczyć wśród ludzi, a nie przemykać, potrafi zaakceptować swój wygląd i siebie od początku do końca. Basia daje ludziom swobodę, luz, poczucie bezpieczeństwa, pewności siebie, poczucie wartości oraz bezwarunkowej, bezinteresownej akceptacji i tolerancji ich niedoskonałości. Daje coś, czego my kobiety chyba szczególnie potrzebujemy.

Aneta (gość szkolenia)Warsztaty u Pani Basi to wycieczka w głąb siebie, to odnajdowanie inspiracji w małych rzeczach na pozór niewidzialnych. Polecam kurs wszystkim, którzy chcą odnaleźć swoją drogę i inspirację w tym, co robią na co dzień, a potem… kto wie… – kolor doda Ci skrzydeł??? :-)

Anna Kraśnicka
Wróć do spisu treści