Rekomendacje - Klienci indywidualni - Barbara Murza Akademia Wizerunku

Przejdź do treści

Rekomendacje - Klienci indywidualni

Rekomendacje
Jedną z najważniejszych zasad w mojej pracy jest poufność
Każdemu z moich Klientów zapewniam anonimowość i dyskrecję. Zdarza się, że jednorazowe zlecenie zamienia się w stałą współpracę, a zadowoleni Klienci pragną wyrazić swoją opinię. Poniżej przedstawiam listy rekomendacyjne. Gorąco zapraszam do zapoznania się z ich treścią.
Gdy zastanowiłam się nad swoją współpracą z Basią, doliczyłam już do blisko 10 lat realizacji wspólnych projektów, doradztwa i szkoleń. Basia należy do niewielkiej grupy profesjonalistów, do której absolutnie nie pasuje przysłowie, że „Szewc bez butów chodzi”. Nie tylko doskonale kreuje wizerunek swoich klientów, ale sama jest ikoną stylu, dobrego gustu i elegancji. Szczerze polecam doradztwo Basi Murzy moim klientom, bo mam pewność, że oddaję ich w ręce najlepszego profesjonalisty.

Małgorzata Skórska
Partner zarządzający, Trener i Doradca PR, PR time Agencja Public RelationsPodczas kolejnej sesji wizerunkowej, Basia namówiła mnie na sukienkę. Wówczas myślałam, że to największa modowa ekstrawagancja w moim wydaniu. Dla świętego spokoju zgodziłam się na JEDNĄ(!), tylko po to, żeby udowodnić Basi, kto tu lepiej zna mnie samą. Teraz tych tak zwanych “kiecek” mam już kilka i nie zamierzam na tym poprzestać. Z chłopczycy stałam się kobietą elegancką a moje foszaste ego siedzi cicho, bo się nie zna. Teraz głos w kwestii mojego stroju należy do FACHOWCA – do Basi. Dziękuję Ci Basiu.

Katarzyna Chmiel
Kierownik Biura Zarządu, PAK Górnictwo sp. z o.o.Z czystej ciekawości parę lat temu zamówiłem konsultacje wizerunkowe u p. Barbary. Dodam, że kwestie wyglądu zawsze traktowałem powierzchownie, jako coś co nie może mieć większego wpływu na sukces zawodowy, czy życiowy. Teraz już wiem, że nie jest to prawda. Świadomy wybór poszczególnych elementów garderoby sprawia, że “zmuszamy” innych, by patrzyli na nas w pozytywny sposób, prowadzili negocjacje według naszych reguł i postępowali zgodnie z naszymi preferencjami. Triki wizerunkowe poznałem podczas indywidualnych konsultacji, a każde spotkanie z Basią wciąż  owocuje nową porcją wiedzy. Polecam.

Mariusz Wolski
Właściciel firmy KAIZENCoraz większa ilość spotkań i permanentny brak czasu sprawiły, że poprosiłem o pomoc profesjonalną stylistkę, aby raz na zawsze rozwiać watpliwości co do doboru fasonu i koloru. Indywidualane konsultacje , to był strzał w dziesiątkę! To co pozytywnie zaskoczyło mnie w pierwszym kontacie z Barbarą, to jej otwartość i energia, z jaką przystąpiła do wspólnej pracy. Zakupy pod jej czujnym okiem zawsze są czystą przyjemnością. Idealnie skomponowana garderoba oraz dodatki pozwolają pozbyć się odwiecznych problemów z ich zestawieniem. Nowy styl nie został mi narzucony, lecz wspólnie wypracowany. Z usług kreowania wizerunku zewnetrznego korzystam już ponad 10 lat i wszystkim gorąco polecam!

Dariusz Rybicki
Właściciel Agencji Promocyjno - Reklamowej PRETEKST
Od 8 lat regularnie korzystam z usług Akademii Wizerunku Barbary Murza. Uważam, że sesja z osobistym doradcą wizerunku to “obowiązkowe zajęcia” dla każdego, dla kogo ważne jest, jakie wrażenie wywiera na innych i w jaki sposób jest postrzegany przez otoczenie. Dzięki indywidualnej sesji zyskałem zupełnie nowe spojrzenie na kwestię gustu oraz ubioru. Basia nauczyła mnie podkreślania własnej indywidualności w sposób dyskretny i dopasowany do okazji. Tak pozytywna zmiana wizerunku przyczyniła się do wzmocnienia poczucia wartości. Dzięki stałej współpracy, zawsze czuję się profesjonalnie!

Arkadiusz Całka
Właściciel CE Brokers… Najważniejsza część tak istotnego w biznesie „pierwszego wrażenia” to wygląd zewnętrzny: strój, jego kolor, dopasowanie do sylwetki, dodatki.Osobiście korzystam z usług Pani Barbary, pracując nad swoim biznesowym wizerunkiem. Zdążyłam poznać jej profesjonalizm podczs sesji indywidualnej i zaprosiłam do współpracy przy kreowaniu wizerunku swoich pracowników.

Patricia Popławska
Prezes Zarządu, CLARENAPowierzyłam pani Barbarze odpowiedzialne zadanie, jakim była zmiana mojego wizerunku. Pani Barbara pewną ręka przeprowadziła mnie przez proces metamorfozy. Dzięki jej pomocy zyskałam spójny i doskonale do mnie dopasowany styl: wiem jakie kolory i kroje garderoby odpowiednio eksponują moją urodę, jaką garderobę na jaką okazję wybrać. Idąc na zakupy mam o wiele większy komfort. Wiem na jakie rzeczy powinnam zwracać uwagę. Pani Barbara pomogła mi dopasować rzeczy w szafie do mojego stylu życia, pracy i wypoczynku. A najważniejszy i najsympatyczniejszy efekt metamorfozy to to, że wszyscy ją zauważyli. Nowa ja podobałam się nie tylko sobie, ale też rodzinie, przyjaciołom i znajomym.

Magdalena Madej
Manager, Gabinety Stomatologiczne TarabułaBasia totalnie pomogła mi przetransformować mój wizerunek zaczynając od zera. Teraz to owocuje konkretnymi rezultatami na polu zawodowym, jak i w życiu prywatnym. Nie wyobrażam sobie kolejnych stylizacji bez kreatywności, profesjonalizmu, doświadczenia oraz wiedzy Basi.

Marcin Ruman
Entrepreneur, Polyglot, Front End Developer, Keen traveler, Gym enthusiast
Wróć do spisu treści